- Шанси наздогнати «Динамо» є. Все в наших руках, пару років тому відставання було більше. Не потрібно так легко втрачати очки, як вийшло з тією ж «Зорею» або донецьким «Металургом» - і тоді можна вигравати чемпіонат. А якщо і до наступних матчів розслаблено підходити, то, звичайно, буде важко.