На відміну від "Динамо", «молодіжка» команди перевагу у два м'ячі не розтринькала.
Молодіжна команда киян впевнено подолала молодіжну команду донецького "Металурга" з рахунком 2:0. Усі голи було забито у другому таймі: спочатку відзначився Харатін (на фото), а перевагу закріпив Беседін на 74-й хвилині.
Таким чином, "Динамо" посідає шосте місце у поточній молодіжній першості країни.