Як повідомляє офіційний сайт "Металурга", Микита й досі перебуває в лазареті команди, а тому не зможе з'явитися на полі. Нагадаємо, що він також був відсутній і у матчі проти "Шахтаря".
Сам Безліхотнов бажає грати, але усвідомлює, що йому ще занадто рано виходити на поле.