Валентин Белькевич: «Матч складається з двох таймів»

Динамо Київ 4 Жовтня, 15:51
Наставник молодіжної команди «Динамо» Валентин Белькевич прокоментував перемогу своїх підопічних над донецьким «Металургом» (2:0), а також розповів про стан здоров'я деяких футболістів:

Наставник молодіжної команди «Динамо» Валентин Белькевич прокоментував перемогу своїх підопічних над донецьким «Металургом» (2:0), а також розповів про стан здоров'я деяких футболістів:





- Матч складається з двох таймів. У першому була рівна боротьба, в перерві я попросив хлопців, щоб вони трохи додали в русі і самовіддачі, що вони і зробили. Тому другий тайм був трохи краще саме в плані руху.



- Заміну Кузика на Харатіна в перерві можна вважати вдалою?



- Ігор довгий час не грав, нещодавно провів матч за команду U -19 і ще продовжує набирати форму. Так вийшло, що він забив гол. А в цілому, все, що я просив, він виконував.



- Коли він вийшов на поле, Полегенько змістився на правий фланг. Для нього це більш звичне місце?



- Це треба запитати у самого Паші. Будь-який футболіст повинен бути універсалом і вміти грати майже на будь-якій позиції.



- Ви не вперше міняєте Болденкова по ходу гри, з чим це пов'язано?



- У Болденкова є проблеми зі здоров'ям. У нього болить бік, його лікують, він виходить на поле і грає, скільки може. Ось і сьогодні, внаслідок навантаження під час матчу Валера відчув біль, так що це була вимушена заміна .



- Наскільки серйозне пошкодження у Чумака?



- Поки не відомо. Це може сказати тільки лікар і тільки після того, як Євген пройде обстеження.



- Як себе почуває Тищенко?



- Він набирає форму після травми і вже приступив до тренувань.



- Ця перемога додасть впевненості команді після кількох поразок?



- Зараз у нас буде довга перерва, яка пов'язана з виступами збірних, багато наших футболістів роз'їжджаються по національних командах. У якому фізичному і психологічному стані вони повернуться - передбачити важко.