Віктор Леоненко: «Безус рано поїхав з Полтави»

Динамо Київ 24 Січня, 14:41
Екс-форвард «біло-синіх» Віктор Леоненко прокоментував перехід Романа Безуса з київського «Динамо» у «Дніпро».

Екс-форвард «біло-синіх» Віктор Леоненко прокоментував перехід Романа Безуса з київського «Динамо» у «Дніпро».

- Значить, він просто не потрібен «Динамо». Тут я погоджуся з Безсоновим, що він рано поїхав з Полтави. Але це не ми вирішуємо. Може, він любить гроші, може, він любить Київ - я не знаю. Треба його подивитися. Дати знижку на 3-4 гри через відсутність практики. Якщо у нього піде в «Дніпрі», я тільки за нього порадію, як і за будь-якого іншого. Навіть за Артемку Мілевського. Хоча зараз про нього більше пишуть, ніж він робить. Журналісти скоро його головним тренером збірної зроблять, -

цитує Леоненка сайт «Фаеры.ру».