Анчелотті: думаю, Бейл не поїде в розташування збірної Уельсу

Світовий футбол 4 Жовтня, 18:02
Головний тренер "Реалу" Карло Анчелотті заявив, що півзахисник керованої ним команди Гарет Бейл, що вибув через травму, найімовірніше, не поїде в розташування збірної Уельсу, яка має найближчим часом провести два матчі.

Наступного тижня, 11 жовтня, збірна Уельсу прийме збірну Македонії, а 15 жовтня зіграє зі збірною Бельгії в гостях.

"Ми ще повинні зв'язатися зі збірною Уельсу, але я думаю, що Бейл залишиться в нашій команді і протягом 15 днів буде займатися. Він повинен бути готовий вже до нашого першого матчу після перерви, пов'язаної з іграми збірних ", - цитують Анчелотті іспанські ЗМІ.