"Висловлю зараз абсолютно крамольну думку. Фанатиків і людей зі слабкими нервами прошу вибачити!
Динамо це бренд, як "Мерседес", "Ауді", "Форд", "Жигулі" або "Таврія".
"Мерседес" – це "Реал", "Барса", "Баварія". "Ауді" – це "Челсі", "Боруссія", "Мілан". "Форд" – це "Бешикташ", "Ліон", "Шахтар".
"Динамо" – це "Жигулі". Причому, дев'ятка кольору "мокрий асфальт". На такі в кінці 80-х молилися пацани. На тлі волг, запорожців і москвичів це була, звичайно, фірма. Але вже в 90-х асфальт висох та став просто сірим і жигулі пішли на другий план, поступившись місцево світовим брендам. Що говорити про 21 століття? "Жигулі-Динамо" – це вже ностальгія, які б бразильські цацки в неї не чіплялись.
Що робити? За законами бізнесу потрібно все розпочинати з нуля.
Не з Блохіна. Він просто хріновий водій!
І не з гравців. Пасажири - то в чому винні?
Роззочинати потрібно з того, з чого розпочинається будь-який бізнес, будь-яка команда, будь-яка справа - з духу, формуючого бажання вигравати! Немає духу - немає гри!
Я прагматик, я їжджу на "Мерсі" GL550 AMG і тут і там. Багато моїх друзів їздять на "Range Rover". Починаємо порівнювати, а за всіма показниками Мерс кращий. Питаю, мовляв, яка у них мотивація до купівлі такої х..ні. Відповідь одна і у американців і в українців: "у Ренджа є дух. У Мерса - ні".
В "Динамо" 60-80-х був дух! Навіть к*нчені прагматики визнавали, що "Динамо" – це щось незвичайне. На цьому відчутті дива "Динамо" трималося ще 2 десятиліття. Але сьогодні прийшов кінець!
Настав час створювати нову легенду! Настав час створювати Історію!" - завершив Євген.