Вісім динамівців викликані до збірної України U-19

Динамо Київ 5 Жовтня, 07:36
Юнацька збірна України U-19, що складається з гравців 1995 року народження, почала навчально-тренувальний збір напередодні кваліфікаційного раунду ХІІ Чемпіонату Європи УЄФА U-19, який відбудеться в Казані.

Юнацька збірна України U-19, що складається з гравців 1995 року народження, почала навчально-тренувальний збір напередодні кваліфікаційного раунду ХІІ Чемпіонату Європи УЄФА U-19, який відбудеться в Казані.

Збір в Україні триватиме 5 днів, 8 жовтня команда полетить до Росії.

Напередодні головний тренер U-19 Олександр Петраков оголосив список з 23-х гравців, викликаних на збір.

Найбільше представництво у збірній має київське «Динамо» - вісім футболістів: голкіпер Вадим Солдатенко, захисники Микита Бурда, Вадим Шевчук та Павло Лук'янчук, півзахисники Павло Полегенько, Євген Чумак та Ігор Харатін, а також нападник Роман Яремчук.

Нагадаємо, що суперниками нашої збірної в Казані будуть збірні Росії, Мальти та Естонії. Перший матч «синьо-жовті» проведуть 10 жовтня проти Естонії, через два дні зіграють з Мальтою, а 16 жовтня зустрінуться з приймаючою стороною, збірною Росії. У наступний раунд, який відбудеться навесні 2014 року, пройдуть 2 команди.

Крім цього, ще один динамівець, Валерій Болденков, викликаний до табору юнацької збірної U-20, яка з 7 по 14 жовтня під керівництвом Володимира Горілого проведе навчально-тренувальний збір в Євпаторії (АР Крим).