Федорчук: "Нині не потрібно грати у "Динамо" чи "Шахтарі", аби виступати за збірну"

Футбол України 5 Жовтня, 08:49
Півзахисник "Карпат" Валерій Федорчук прокоментував свій виклик у національну збірну України.

 

"Раніше я захищав кольори лише молодіжної збірної. А до національної команди я йшов завжди. Коли дізнався, що потрапив до розширеного списку, пережив емоційне піднесення, адже це свідчить про мій прогрес. Тим паче, я зрозумів, що нині не потрібно грати в "Динамо" чи "Шахтарі", аби грати за збірну. Із команд, які перебувають поза першою п’ятіркою, теж можна потрапити до збірної. А це дуже стимулює, адже всі футболісти Прем’єр-ліги розуміють, що можуть грати за головну команди країни, захищаючи при цьому честь навіть клуба-аутсайдера. Просто потрібно викладатися на сто відсотків. Думаю, Михайло Фоменко обов’язково це помітить. Нинішній тренерський штаб дає зрозуміти футболістам, що все можливо", - розповів Валерій Федорчук.