Місце дислокації «біло-синіх» на 2-му іспанському зборі

Динамо Київ 31 Січня, 09:24
Відпрацювавши на першому зборі команда і персонал отримали короткочасні дні відпочинку, після чого вони знову повернуться до Іспанії.

Тільки на цей раз їх резиденцією буде вже не готель Melia La Quinta Golf & Spa, розташований між містами Марбелья, Бенаавис і Сан-Педро-де-Алькантара, які є частинами муніципалітету Марбелья, а інший - фешенебельний Grand Melia Don Pepe (на фото), розташований в самій Марбельї. У ньому наша команда вже зупинялася під час минулих зборів.