Дьємерсі Мбокані: «Ніхто не зупинить нас, коли ми єдині!». ФОТО

Динамо Київ 1 Лютого, 10:06
Нападник київського «Динамо» та збірної ДР Конго поділився емоціями після виходу своєї національної команди до півфіналу Кубка африканських націй.

Нагадаємо, що у 1/4 фіналу дубль Дьємерсі Мбокані допоміг ДР Конго обіграти Конго з рахунком 4:2.

«Дуже дякую за вашу підтримку (10 тисяч моїх фанів на Facebook)! Я гордий представляти національну збірну ДР Конго! Ніхто не зупинить нас, коли ми єдині! Вперед, ДР Конго!» -

написав Мбокані у соціальній мережі.

«Для всіх, хто мене регулярно ображає, хочу додати: ваша ненависть робить мене тільки сильнішим».