Тransfermarkt: «Динамо» заплатило більше 5 мільйонів фунтів за Антунеша

Динамо Київ 1 Лютого, 18:27
Відоме видання «Тransfermarkt» повідомляє про те, що київське «Динамо» придбало Віторіну Антунеша.

Відоме видання «Т

ransfermarkt

» повідомляє про те, що київське

«

Динамо» придбало Віторіну Антунеша.

За інформацією джерела, київський клуб виклав за захисника «Малаги» 5,28 мільйонів фунтів. Також повідомляється про те, що контракт з португальцем розрахований до 30 червня 2019 року.