"Команда наполегливо працює, щоб знову стати на ноги. "Динамо" - це один з великих європейських клубів, тому нас ніколи не можна списувати з рахунків. Я перебуваю в "Динамо" вже два роки, і наразі все складається добре, і я цьому радий. Найголовніше для мене те, що я стараюсь показати свій максимум в матчах за "Динамо" і фанати це оцінюють. Я регулярно граю в складі киян, відтоді як я перейшов сюди з "Монако" два роки тому", - цитує Аруну нігерійське видання Punch.