- Нам було не дуже складно грати проти цього суперника. Так, перший матч на турнірі ми провели погано, програли їм, але потім хлопці зібралися, відмінно налаштувалися і прагнули перемогти. Мене тренер випустив на другий тайм. Напевно, думав, що поєдинок може завершитися серією пенальті.
- 11-метрові - твоя сильна сторона?
- Так, я дуже люблю пенальті. На тренуваннях тренера часто пробивають мені пенальті, і не менш часто я їх відбиваю.
- Друга серія пенальті і вдруге поспіль ти приносиш перемогу «Динамо». Відчуваєш себе героєм?
- Не дуже. Це моя робота, ось і все (посміхається).
- Як тренер налаштовував вас на матч?
- Установкою було зіграти в хороший футбол. А результат був не особливо важливий.
- Як давно ти в футболі і коли визначився з амплуа?
- Уже сім років у футболі. Починав у київській «Оболоні» на позиції півзахисника. Років п'ять тому сталося так, що захворів воротар, а ставити було нікого. Вибрали найвищого - мене. Я добре відіграв, мені сподобалося. Вперше ж у ворота мене поставив Дмитро Миколайович Фетисов.
- Поділися враженнями від турніру?
- Мені тут дуже подобається. Хороші умови, відмінні суперники! Дуже красиво, можна милуватися морем. Ну і себе проявити.
- Не шкодуєш, що не вдалося зіграти на турнірі проти «Шахтаря» - головного суперника і конкурента?
- Так. Вважаю, вийшов би цікавий матч.
- Чи відчувається цей дух дербі на рівні команд U -15? З гравцями «Шахтаря» ви на полі непримиренні суперники, а поза ним - хороші друзі?
- Безумовно, відчувається. Ми завжди по-особливому налаштовуємося на поєдинки з донецьким клубом. Простими вони не бувають. А що стосується хлопців, то ви абсолютно праві!
- Зараз, фактично ти на екваторі шляху в Академії «Динамо», якими бачиш свої перспективи у великому футболі?
- Необхідно працювати. Буду старатися - все вийде.
- А якщо через кілька років постане вибір між навчанням і футболом, що вибереш ти?
- Футбол. Навчання мене теж приваблює, але я точно віддам перевагу футболу.
Владислав Петрусь: «Дуже люблю відбивати пенальті»
Два матчі поспіль голкіпер «Динамо» Владислав Петрусь виходив переможцем у серії 11-метрових, чим допоміг команді фінішувати у «Кубку Президента України» 5-й.