Дмитро Рижук: «У другому таймі команду наче підмінили»

Динамо Київ 5 Жовтня, 16:24
Захисник «Динамо-2» Дмитро Рижук прокоментував матч своєї команди проти ПФК «Суми» (0:2) і повідомив про настрій збірної України (U-21), куди він отримав виклик, в майбутній грі на виїзді з Латвією.





- Уже яку гру ми в першому таймі повністю переграємо суперника, але нам не вдається забити, а в другому просто незрозуміло, що відбувається. Ось і сьогодні команду наче підмінили, і після перерви все повністю перевернулося.



- У цій грі ти не раз підключався до атак при стандартах і бив головою. Це награна комбінація з Алієвим?



- На установках перед матчем нам кажуть, хто в яку точку повинен йти при навісі, а там вже залежить від того, хто подає, куди саме він направить м'яч. Сьогодні я кілька разів пробив по воротах, але користі це, на жаль, не принесло...



- З яким настроєм готуєшся зіграти за молодіжну збірну України?



- Попереду нелегка гра в Латвії, в якій обов'язково потрібно перемагати. Перший матч ми програли хорватам, але нічого страшного, цілий турнір ще попереду. Їдемо за перемогою!