Про це повідомляє сам гравець через свій Instagram
- Я залишаюсь у «Вест Бромвічі». Я не знаю, хто розповсюджує чутки про мій трансфер. Мені та моїй сім'ї тут дуже подобається. Я і надалі буду продовжувати тяжко працювати, -
написав Браун.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Про це повідомляє сам гравець через свій Instagram
- Я залишаюсь у «Вест Бромвічі». Я не знаю, хто розповсюджує чутки про мій трансфер. Мені та моїй сім'ї тут дуже подобається. Я і надалі буду продовжувати тяжко працювати, -
написав Браун.