«Кубок президента України». «Динамо» фінішує п"ятим

Динамо Київ 5 Жовтня, 17:33
У матчі за п'яте місце «Кубка президента України» «Динамо» виявилося більш вдалим «Реал-Сукчеса».

У матчі за п'яте місце «Кубка президента України» «Динамо» виявилося більш вдалим «Реал-Сукчеса».



Ось і підійшов до кінця перший міжнародний юнацький турнір «Кубок президента України». Вісім команд з п'яти країн боролися за перемогу, серед яких було і київське «Динамо».



Нагадаємо, що зазнавши двох поразок і один раз зігравши внічию в груповому турнірі, а також після серії пенальті отримавши право зіграти в поєдинку за п'яте місце, в заключному матчі Віктору Кащею і його команді треба було зустрітися зі старими знайомими - «Реал-Сукчесом» з Кишинева. Саме молдавани в стартовому поєдинку турніру завдали «біло-синім» мінімальна поразка, тому наші хлопці, незважаючи ні на що, прагнули взяти реванш.



Навіть незважаючи на той факт, що вершини гір, що оточують Гурзуф, цієї ночі забарвилися в білий колір, на центральному стадіоні «Артека» було по-справжньому спекотно.



Як звичайно почавши матч з атак, перший гострий момент біля воріт «Реала» кияни створили вже під кінець третьої хвилині. Михайленко потужно вистрілив метрів з 17-ти по центру. Воротар зіграв невпевнено, фактично відбивши м'яч перед собою. Поки ж динамівські форварди вирішували, бігти на добивання чи ні, кіпер взяв сферу під свій контроль.



Номінальні господарі поля також відповіли дальнім ударом з-за меж штрафного точно в руки динамівському варту воріт. Якщо судити по грі наших хлопців, то під кінець турніру вони однозначно додали. Стало куди менше безадресних передач і втрат м'яча на рівному місці, хоча без своїх «сюрпризів» також не обходилось. «Реал-Сукчес» ж шукав свої шансі в контратаках.



У середині тайму Яцюченко не скористався шикарним пасом з глибини від Михайленко, який вивів форварда один на один. На флангах проявляв активність Куліш, але його простріли у штрафний відгуку у партнерів не знаходили.



І все ж ігрову та територіальну перевагу «біло-синім» вдалося перетворити на гол! На останній хвилині тайму многоходовка у штрафний суперника завершилася ударом все того ж Яцюченко метрів з 16-ти. На перший погляд здалося, що рішення форварда було помилковим, адже пробивав він, завалюючись на газон. Тим не менш, сфера прошмигнула в лівий нижній від воротаря кут - 1:0 і гол у роздягальню!



У перерві Віктор Кащей змінив воротарів, випустивши замість Кучерука Петруся - героя поєдинку з «Мінськом». І ледь не поплатився за таке рішення. Дамашкан спершу скористався провалом оборони «Динамо», опинившись один на один з воротарем. Петрусь відверто невдало вийшов з воріт, а «дев'ятці» «Реала» залишалося відправити м'яч у порожні ворота. Взяття воріт завадила штанга, виручивши «біло-синіх». До слова, не востаннє.



Відновити паритет колективу з Кишинева допоміг джокер - нападаючий Молештяну. Мало того, що саме єдиний точний удар цього нападника приніс перемогу «Реалу» в першій зустрічі цих команд, так ще й вразити ворота «Динамо» йому вдалося менш ніж через хвилину після виходу на поле. Він буквально вколотив м'яч у ворота з пари метрів після подвійної помилки динамівських захисника і воротаря, що перешкодили один одному.



Хвилини з 50-ї стало зрозуміло, що за перемогою з шашками наголо не побіжить ніхто. Все вирішив б один єдиний гол, тому у вирішальній фазі атак футболістам, можливо, заважав страх допустити цей самий промах, найчастіше змушуючи хлопців грати не вперед, а поперек. Тьохнуло ж серце у динамівців вже в компенсований час. А сам момент, як часто і в попередніх матчах, виник з нічого.



Нерозумінням Петруся і Червака ледь не скористався форвард «Реала», перехопивши м'яч у чужій штрафній, обігравши голкіпера і пробивши по воротах. І знову «Динамо» врятувала штанга, вдарившись об яку «круглий» відскочив у поле. Розчаруванню молдаван не було меж.



Друга серія пенальті за два матчі підтвердила думку про те, що 11-метрові удари є своєрідною «фішкою» юних динамівців. Реалізувавши п'ять з п'яти у грі з «Мінськом», у поєдинку з «Реал-Сукчесом» кияни знову були бездоганні, забивши чотири з чотирьох. Головним же героєм цієї дуелі став Петрусь, сповна реабілітувавшись за невпевнену гру в матчі. Спочатку наш воротар виграв психологічну битву з суперником, внаслідок чого молдаванин пробив вище воріт, а потім парирував 11-метровий вже на лінії воріт. Символічно, вирішальний пенальті реалізував капітан «Динамо» Хахльов.



Підсумок - перемога Віктора Кащея і його підопічних над «Реал-Сукчесом» і завойоване п'яте місце на турнірі «Кубок президента України».



«Кубок президента України». Матч за 5-е місце



05.10.13. п.Гурзуф. Центральний стадіон «Артек». 50 глядачів



«Реал-Сукчес» (U-15) - «Динамо» (U-15) - 1:1 (1:4 по пенальті)



«Динамо»: 1. Кучерук (12.Петрусь, 36), 2.Рибачук, 14.Гаць, 4.Дришлюк (11.Червак, 47), 9.Шармонов, 7.Хахлев (к), 16.Міколенко, 6.Стріжак, 21.Яцюченко , 10.Куліш, 19.Міхайленко.



Гол:

Молештяну (44) - Яцюченко (35).



Попереджені:

Юрашків (22), Ящук (53) - Шармонов (43).