Матяж: "Якийсь нефарт"

Футбол України 5 Жовтня, 20:57
Півзахисник запорізького "Металурга" нарікає на стандарти.

Саме вони, каже Іван офіційному сайту клуба, стали причиною поразки від "Карпат". "Це взагалі наша болюча тема", - зітхає Матяж. "Два м'яча після них пропустили - якийсь нефарт".

Також гравець тонко натякнув на статус "Карпат" як клуба взагалі. "Гранди грають у футбол, а "Карпати" - у захисті, граючи лише на контратаках", - зазначає Матяж.