- Андреналін зашкалював, - зізнався "Сегодня | Спорт" Тарас. - Я вперше на такій події. Хоча зараз і живу в Москві, але вболівав за Володимира. Переживав всі 12 раундів і задоволений, що Кличко переміг. Тепер хочу ще на бій .
- Хтось із партнерів по "Лококомотиву" був сьогодні на боксі?
- Знаю, були бажаючі, але вони не пішли. Ми ж сьогодні в Самарі грали. Я боявся, що не встигну, тому навіть квитки не брав. Але мені подзвонили з фан-клубу Кличків і сказали, що є квиток. Так я відразу з аеропорту в "Олімпійський". По дорозі в машині довелося переодягатися. За 10 хвилин до початку бою приїхав.
Нагадаємо, 5 жовтня відбувся поєдинок між Володимиром Кличком і Олександром Повєткінім, в якому Володимир зумів захистити свої чемпіонські пояси.