Зепп Блаттер: «Ми стали рабами ЗМІ»

Світовий футбол 7 Лютого, 18:17
Президент ФІФА Йозеф Блаттер висловив невдоволення діями ЗМІ при висвітленні Кубка африканських націй - 2015.

Президент ФІФА Йозеф Блаттер висловив невдоволення діями ЗМІ при висвітленні Кубка африканських націй - 2015.

Нагадаємо, що в пресі широко обговорювався факт призупинення півфінального матчу турніру між збірними Гани і Екваторіальній Гвінеї через заворушення на стадіоні.





«Хороша новина - це не новина, а от погана - так. Саме так працюють багато ЗМІ. Залиште футбол в спокої, він добре організований.



Я не бачу нічого жахливого в африканському футболі, як про це пишуть в пресі. На жаль, роль преси звелася до припущень і прогнозів. Раніше було так: влада прийняла якесь рішення, а ЗМІ оголосили про це. Тепер ми приймаємо рішення після того, як про це написала преса. Ми стали рабами ЗМІ»,

- наводить слова Блаттера

championat.com, посилаючись на Reuters.