Конголезький динамівець Дьємерсі Мбокані на своїй сторінці в соціальній мережі
прокоментував бронзу Кубку африканських Націй.
«Вважаю, що наша перемога, – третє місце на Кубку Африки, є заслуженою. Дякую всім вам за підтримку!»,
- пише Мбокані.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Конголезький динамівець Дьємерсі Мбокані на своїй сторінці в соціальній мережі
прокоментував бронзу Кубку африканських Націй.
«Вважаю, що наша перемога, – третє місце на Кубку Африки, є заслуженою. Дякую всім вам за підтримку!»,
- пише Мбокані.