Флеш-
інтерв'ю півзах
исн
ика "Металурга"
про підсумок матчу з "Карпатами".
- Стандарти - для нас болюча тема. Два м'ячі пропустили після них. Мали перевагу, всі старалися, віддавалися, але якийсь не фарт...
- Склалося враження, що з грандами команда виглядає краще, ніж з більш рівними опонентами?
- Гранди грають у футбол, а "Карпати" сьогодні приділили увагу захисту, грали на контратаках. У такій ситуації важче атакувати самим. Велика щільність була в захисті суперника, не було вільних зон практично .
- Які корективи вносив Сергій Валентинович в перерві?
- Треба було виходити, показувати свій футбол, швидше працювати з м'ячем. Старалися , але результат для нас невтішний.