Головний тренер "Динамо"(Київ) провів передматчеву прес-конференцію в Актобе напередодні старту у Лізі Європи.
- Ви дивилися матчі «Актобе», їздив переглядати поєдинок команди й Сергій Ребров. Які сильні якості відзначили би в «Актобе» й дуже хотілося би почути про слабкі?
- А ви думаєте, сильні я скажу? Так, Ребров літав, але в тому матчі половина команди не грала. Почали програвати – стали випускати основних футболістів. Складно було визначити щось із того матчу та спеки, за якої проходив поєдинок. Напевно, матч із «Ордибаси» для «Актобе» нічого не значив.
- Функціональний та психологічний стан футболістів вас влаштовує?
- Не думаю, що тренера може все влаштовувати. Але на даний момент усе гаразд. Складно було після «Чорноморця». А на «Актобе» не було сенсу налаштовувати колектив. Я все так само вважаю, що «Динамо» має грати у груповому турнірі Ліги Європи.
- Чи не соромно грати в Лізі Європи?
- А вам? (Питання було адресоване журналісту з Казахстану – прим.авт.).
- Не боїтеся долі «Селтика», який програв «Шахтарю» з Караганди?
- Ми же не «Селтик». Потрібно виходити й доводити все на футбольному полі.
- Чи можна говорити про те, що для «Динамо» Ліга Європи такий же важливий турнір, як чемпіонат України?
- Гадаю, так. «Шахтар» грав-грав у Лізі чемпіонів, а виграв Кубок УЄФА. І всі раділи, всі були задоволені. Потрібно було зробити крок назад, щоб потім два вперед. Ліга Європи – хороший турнір. До того ж це випробування нового складу.
- Скільки часу займає спілкування з командою напередодні матчу?
- Я розмовляю й за день до гри, й безпосередньо перед грою. Плюс обговорюємо дії за лініями.
- Як вважаєте, чи до снаги «Динамо» найближчим часом грати лише з українцями у складі?
- Найближчим часом – ні. Давайте реально дивитися на речі. Коли я був тренером збірної, то не вистачало футболістів з українськими паспортами. А коли прийшов до клубу, то потрібно штучно тримати в команді 7-8 українців. До того ж, як і в Росії, в нас існує ще одна проблема – завищені ціни на вітчизняних гравців. Бачите, у збірній я казав одне, а в клубі – інше. Змінилися ролі.