Ведучі «Профутболу» знялися в оновленій фотосесії до старту футбольної весни. ФОТО

Футбол України 9 Лютого, 15:40
Найфутбольніше ток-шоу України «Профутбол», що виходить на каналі 2+2, готується до повернення в ефір.

Найфутбольніше ток-шоу України «Профутбол», що виходить на каналі 2+2, готується до повернення в ефір.





Шанувальникам програми залишилося чекати зовсім недовго - у неділю, 22 лютого, «Профутбол» знову збере біля екранів футбольних уболівальників країни.



Ведучі Ігор Циганик та Олександра Лобода разом із експертами проаналізують єврокубкові матчі наших клубів.



"Шахтар» битиметься з «Баварією» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а «Динамо» та «Дніпро» зіграють в 1/16-ій Ліги Європи проти «Генгама» та «Олімпіакоса» відповідно.



Поєдинки «Шахтаря» та «Дніпра» покаже ТСН Проспорт та канал 2+2.



А до старту другої частини сезону Циганик та Лобода знялися в оновленій фотосесії.



"Дуже важко сконцентруватися на футболі у такий важкий час. Але футбол повинен нести радість, та зараз дуже мало тої радості.



Розуміємо, що футбол не є першочерговим завданням. А з іншого боку, концентруватися виключно на негативі, так само не можна. Тобто люди повинні показати, що футбол - це ознака державності.



І щоб показати, що ми живі, треба повертати цей чемпіонат. Футбол повинен хоча б трішки повернути людей до мирного життя», - прокоментував майбутнє повернення в ефір Ігор Циганик.