"Динамо" - "Баварія" - дубль Блохіна

Динамо Київ 6 Жовтня, 13:18
Цей день в історії

6 листопада 1975 року відбувся матч-відповідь Суперкубку Європи, в якому кияни здобули перемогу 2:0. Два голи до свого активу записав теперішній наставник біло-синіх – Олег Блохін.

«Динамо » (Київ , СРСР ) - « Баварія» (Мюнхен , ФРН ) - 2:0

(Київ , Центральний стадіон , 100,000 глядачів , голи - Блохін ( 40 , 53).



«Динамо»: Рудаков , Коньков , Зуєв , Фоменко , Решко , Трошкін , Мунтян , Онищенко , Буряк , Веремєєв , Блохін. Тренер - Валерій Лобановський.



«Баварія» : Майер , Хорсман , Дюрнбергер ( Хансен , 70 ) , Шварценбек , Беккенбауер , Рот , Вундер , Шустер ( Торстенссон , 78 ) , Вайс , Румменіге , Каппельман . Тренер - Деттмар Крамер.

Перший матч: