Олег Блохін: «Чекав, коли команду прорве»

Динамо Київ 6 Жовтня, 16:06
Тренер «Динамо» Київ Олег Блохін в ефірі телеканалу 2+2 прокоментував перемогу своїх підопічних над донецьким «Металургом» 9:1.

Сьогодні футбольна злива забитих м’ячів?

– Та ні, але я чекав коли так команду «прорве». Просто потрібно було заспокоїтися. В попередніх іграх було багато моментів і вони теж так могли завершуватись.

Склалося таке враження, що в кожного гравця було завдання не забити, а віддати останню гольову передачу. Погоджуєтеся?

– Значить, щось змінюється.

Дьємерсі Мбокані – таке враження, що в нього нова позиція. Це такий новий «козир» від Вас?

– Та ні. Ми домовилися з хлопцями, що вони можуть змінювати позиції. Тому це цілком нормально.