Востаннє "Динамо" забивало дев’ять голів у 2010 році у ворота "Іллічівця"

Динамо Київ 6 Жовтня, 17:45
6 жовтня на полі НСК "Олімпійський" відбулася зустріч київського "Динамо" і донецького "Металурга", перемогу в якій здобула команда Олега Блохіна з нищівним рахунком 9:1.

 
Цікаво, що востаннє динамівці забивали дев'ять голів у сезоні 2010/11. 31 жовтня 2010 кияни відправили дев'ять м'ячів у ворота маріупольського "Іллічівця". Тоді покер на свій рахунок записав Артем Мілевський, який цієї осені залишив склад столичного клубу і перебрався в чемпіонат Туреччини.