Шановні колеги!
Ми зовсім не збиралися вступати з вами в юридичні та інші дискусії, а просто як колеги по цеху хотіли попередити вас про наслідки, пов'язаних з порушенням регламенту змагань. Ви вільні чинити, як вважаєте за потрібне, але за всі наслідки ваших дій в майбутньому ви будете нарікати самі на себе. Ми не збиралися писати вам цей лист, але ваша сентенція про наших 10-ти роках без медалей і про вашу «чесну » боротьбу на футбольному полі не дає нам можливості промовчати.
Наші футболісти зачекалися заслужених медалей чемпіонату України 2007/2008, які ви, незважаючи на рішення Спортивного арбітражного суду Лозанни, досі нам не передали. Крім того, ми впевнені, що і всі інші комплекти ваших медалей (за винятком сезону 2012/2013) мають той же смак і колір, що й медалі сезону 2007/2008.
З футбольним привітом,
ФК «Дніпро»