Форвард київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані, який пропустив частину зимових зборів через участь у складі збірної ДР Конго у Кубку африканських націй, найближчим часом прибуде до Іспанії.
Про це повідомив генеральний директор «біло-синіх» Резо Чохонелідзе.
«Мбокані повинен був прилетіти ще в четвер, але він проходить медогляд у Брюсселі. Федерація футболу ДР Конго надіслала нам листа з його діагнозом. Після проходження нового обстеження Дьемерсі прилетить до Марбельї. Змінювати клімат, півтора місяці перебувати за межами команди – це все нормальне явище. Однак, це ж африканський континент. Ви знаєте, що там відбувається.
Клуб не надавав Мбокані жодного відпочинку. Він поїхав до себе на батьківщину, де, як зазвичай, їх нагороджувала влада. А лише після цього Дьємерсі полетів у Брюссель, проходить там медогляд, а потім буде видно. Ми хочемо, аби він якнайшвидше зустрівся з командою», -
сказав Чохонелідзе в
ефірі телеканалу «Футбол 1».