Український гравець «Хайдука» Артем Мілевський, продовжує насолоджуватись «весною» в Хорватії.
Зокрема, екс-форвард «Динамо», похизувався своїм новим iPhone 6 та побажав усім «хороших вихідних»
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Український гравець «Хайдука» Артем Мілевський, продовжує насолоджуватись «весною» в Хорватії.
Зокрема, екс-форвард «Динамо», похизувався своїм новим iPhone 6 та побажав усім «хороших вихідних»