«9:1 проти донецького «Металургу»!!! «Динамо Київ» - команда контрастів :) », - написав Вакарчук.
Нагадаємо, свій наступний матч в рамках УПЛ «Динамо» проведе 20-го жовтня проти київського «Арсеналу». Чекаємо на столичне дербі.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«9:1 проти донецького «Металургу»!!! «Динамо Київ» - команда контрастів :) », - написав Вакарчук.
Нагадаємо, свій наступний матч в рамках УПЛ «Динамо» проведе 20-го жовтня проти київського «Арсеналу». Чекаємо на столичне дербі.