Віце-президент ФФУ та один з претендентів на пост голови Федерації футболу України Андрій Павелко розповів MatchDay про своє ставлення до вітчизняних футболістів, котрі збираються грати в Росії.
«Вважаю, що кожен, приймаючи таке рішення, несе моральну відповідальність. Дане рішення буде йти за ним все життя. Це моя особиста точка зору, - зазначив Павелко - зазначив функцинер.
«Якщо людина вихована в моральних компромісах для себе, ми для нього нічого не зробимо. А якщо людина віддає собі звіт, в якій ми ситуації, хто вбиває наших людей, його земляків, родичів... Це горе в сім'ях України. Це внутрішній вибір, який повинен зробити кожен. Я просто знаю, як часто в моєму рідному Дніпропетровську звучить сирена «швидкої», скільки з фронту привозять поранених і вбитих. Тому у мене є своя думка»,