Гра вийшла дуже напруженою. Нам було важливо зіграти з хорошою командою « Чорноморець». Пам'ятаю , як два роки тому ми тут грали , тоді ми були в вірніше частини таблиці , а Одеса дебютувала , зараз полюса помінялися . «Чорноморець » добре диктував гру , тримав м'яч , нам було нелегко в відсутність Шикова і Бікфалві . Але футболісти перебудувалися , непогано організована була оборона . Були провали в минулих матчах , я боявся за кінцівку. Не всі могли якісно зіграти на контратаках. Не можна сказати , що нам пощастило , були гострі моменти. Але й Неділько зафіксував м'яч наприкінці після удару Самодіна .
Одеса була веселіше , більше командних дій , футбольного правильного контролю . Ми чомусь сповільнювали гру , коли можна було розвивати атаку. Перетворювали на контроль м'яча , а цього ніхто не говорив робити. Боязнь і боязкість футболістів дратує , краще б зіграли 4:4. Так не буде прогресу . Рахунок позитивний , бажаю одеситам вдалих ігор в Європі. Дуже добре вони грають у футбол , це не комплімент , а так і є.
- Ви вводите нових гравців по ходу сезону , можна сказати , що склад «Волині » наближений до оптимального ?
- Ні , нам треба зіграватися задню лінію , вона змінюється по ситуації. Наприклад , Шиш не знає мови , мучиться , в епізодах може зіграти чудово , а в підіграванні не очень. Але знайдемо спільну мову. Центральні захисники забувають , де знаходяться і пускають « пінки ». Воротарів у нас хороших чотири людини , але їм не щастить: два хворіють , Неділько одну гру зіграє стабільно , але втратили очок сім через його невпевнених дій чи невезіння . Середня лінія погано грає у відборі , немає руйнівників типу Макелеле . Матей дуже цікавий футболіст , я люблю високих , довго думав - брати чи ні , але він так добре конструює гру. Сьогодні зіграв непогано , пройде збори , набереться сил і буде хороший футболіст. Є крайні захисники , але не постачають нападників м'ячами. Щоб стабільно грати - треба ще людини чотири , потрібні два хороших руйнівника , опорні півзахисники . Потрібен швидкий нападаючий .
- Сьогодні Самодін пробачив вас два рази , ви з ним працювали в «Кривбасі». Він прогресує чи ні ?
- Можу сказати від себе. У вашого тренера дуже хороший підхід до роботи і він знаходить резерви в кожному. Хоча гравці вже в стані застою , але це виходить. Самодін став агресивніше , ніж був . Раніше без нічого грав. Сьогодні він виявляв характер , а інакше б не грав. Нам , може , пощастило , що Антонов не грав , але такі втрати завжди бувають .
- Неділько ви задоволені?
- Він нормальна людина , з ним можна на війну , в бійку , в ресторан , а у воротах може створити невідомо що. Воротарі - люди нестандартні , сьогодні знак якості , а завтра ширвжиток.
- Хто грав би з ваших воротарів , якби вони всі були здорові?
- Є інтуїція у тренерів : останній крок , частіше вгадуємо , ніж ні , хоча буває по всякому. Краще мати чотирьох воротарів. Кичак ще формується , як воротар , на рівні прем'єр -ліги зіграв один матч , але він буде серйозним воротарем , добре працює. Було б добре , якби наші воротарі переконали нас , щоб ми не шукали інших . Адже вони всі на контракті , всі наші футболісти.
- Ви говорили і про воротаря Іссу , що він найкращий у світі?
- Там ціла історія. Від своїх слів я не відмовляюся , він дійсно відмінний воротар. Він сенегалець , складний характер , нелегко достукатися . Ми пропонували свого часу Папу Гуйє Бердиеву в « Рубін» , але він дізнався , що той сенегалець і відмовився брати. І в « Спартак » пропонували , трохи хотіли , всього 3 мільйони. Іссу Бог покарав за те , що несправедливо надходив по відношенню до нашого клубу.
Як людина може працювати , навіть вантажити в одеському порту банани , якщо він не буває на роботі? Не повертався з відпустки , в пустелі ж ніде тренуватися , приїжджав - потрібно було починати з нуля. Підводив команду , а коли ставили грати , а я все одно в нього вірив , він втрачав відчуття захисників , неправильно оцінював ситуацію. Він не міг стабільно попрацювати хоча б півроку . А хлопець був талановитий , стрибав з однієї « дев'ятки » в іншу , жонглював м'ячем , в квадрат грав чудово , технічний, стрибучий , тільки не було професійного підходу до роботи. Може, днями доведеться летіти до Лозанни на суд з його протесту , він хоче компенсації. Якби він був у тренувальному процесі , як наші хлопці , став би гравцем « Мілана » чи «МЮ».
- Як погода одеська і чи очікував ізраїльтянин Шиш таких холодів у жовтні в Україні ?
- Нормальна погода, і Шиш нормально адаптується , посміхається , євреї теж вміють грати у футбол. І людина комунікабельна , з ним легко працювати.