Колишній воротар київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра» Святослав Сирота закликав уболівальників не загострювати увагу на результатах контрольних матчів.
«Моя порада: не звертайте уваги на результати спарингів. Розглядайте їх, як начерки художника. Як правило, протягом сезону у тренера немає можливості для творчості, він не може подивитися різні варіанти самих тактичних схем, різні варіанти використання зв'язок гравців, просто подивитися футболістів, які не грають в сезоні, спробувати кого-небудь на іншій позиції. написав Святослав
Міжсезоння - це творча майстерня тренера. Крім того, як правило, команди знаходяться в різних фізичних кондиціях. Тільки ігри сезону продемонструють, як тренер підготував команду, чи готовий запропонувати щось нове в тактичному плані або для конкурентів сюрпризу не буде.
В якості прикладу згадую нещодавно озвученe в пресі зимовий турне «Дніпра» в Бразилії в середині 90-х. Але автор не знає, що до Бразилії ми взяли участь у 3-х або 4-х турнірах в Німеччині, які всі виграли. Особливо яскравим був останній турнір, в якому брали участь «Айнтрахт», «Брондбю» і ще кілька відомих команд. Джей-Джей Окоча тоді «повозив» нас знатно.
Але ми все одно виграли турнір, в якому, до речі, Віктор Скрипник був визнаний кращим захисником, а я - кращим воротарем (прим. себе не похвалиш, ніхто не похвалить - жартую). У півфіналі зрівняли рахунок на останній секунді - Вітя Скрипник п'ятою віддав несподіваний пас вздовж воріт, який замкнув Борис Фінкель. Загалом, у міжсезоння ми стали ледь не чемпіонами світу. Але почався сезон, і ми провели його досить посередньо.
Тому не варто робити ніяких попередніх висновків. Беріть попкорн, сідайте біля телевізора або на стадіоні і насолоджуйтеся грою. Слава Україні!», -
у своїй конференції на dynamo.kiev.ua.