Після того, як надійшла неофіційна інформація про відключення електрики на стадіоні «Дніпро- Арена» , енергетики компанії виїхали з перевіркою на підстанцію «Славута » , яка живить об'єкт . Було встановлено , що аварійних і технологічних порушень не відбувалося. Підстанція , як на момент інциденту , так і зараз - забезпечує повне надійне електропостачання об'єкта за схемою нормального режиму.
Потрібно відзначити , що інформації про знеструмлення об'єкта « Дніпро -Арена » та інших об'єктів, які живляться від названої підстанції , на диспетчерський пункт енергопостачальної компанії так само не надходило. Однак енергетики ДТЕК Дніпрообленерго відправили оперативно- виїзну бригаду до місця події на випадок надання допомоги , але вона не знадобилася.
«Підстанція «Славута»- це сучасний об'єкт , обладнаний швидкодіючими захистом і автоматикою . У разі порушення диспетчеру вчинила б миттєва інформація про аварійне відключення . У даній ситуації цього не відбувалося. Напруга не зникало ні на одну секунду. Положення вимикача залишається незмінним.
На даний момент це підтвердив і головний енергетик стадіону , пояснивши причину можливим збоєм в електроніці на обладнанні ТП ТОВ «Дніпро- Арена» , - коментує технічний директор ДТЕК Дніпрообленерго Сергій Березовський.