Генеральний директор дортмундської "Боруссії" Ханс-Йоахім Ватцке виступив з критикою на адресу УЄФА, інформує sport1.de
Він категорично не згоден з рішенням про продовження дискваліфікації головного тренера команди Юргена Клоппа. Наставник був покараний спочатку на один матч за образу резервного арбітра у грі 1-го туру групового етапу з "Наполі". Пізніше дискваліфікація була продовжена ще на одну зустріч. За його словами, УЄФА так і не зволила пояснити мотивацію цього рішення.