Матч "Дніпро" - "Металіст" буде дограний

Футбол України 7 Жовтня, 08:52
Дирекція Прем'єр-ліги своїм рішенням від 7 жовтня постановила дограти матч "Дніпро" - "Металіст", починаючи з другого тайму.

Дирекція Прем'єр-ліги своїм рішенням від 7 жовтня постановила дограти матч "Дніпро" - "Металіст", починаючи з другого тайму.

Дата і час догравання будуть визначені додатково, повідомляє офіційний сайт дніпропетровського клубу.

Нагадаємо, що перед початком другого тайму на стадіоні "Дніпро-Арена" згасло світло.

Інформації про знеструмлення стадіону та інших об'єктів, які живляться від підстанції "Славута", в Дніпрообленерго не надходило, проте компанія для надання допомоги відправила оперативно-виїзну бригаду до стадіону, але вона в результаті не знадобилася.