Перед стартом другого кола чемпіонату України одеський «Чорноморець» посилився трьома молодими футболістами.
Як повідомляє офіційний сайт одеситів, «Чорноморець» підписав контракти із захисниками Ярославом Олійником, Олександром Калітовим і півзахисником Антоном Кічею.
Угоди розраховані на 2,5 року.
Покинули «Чорноморець» два футболісти молодіжного складу: Артем Кулішенко (за обопільною згодою сторін) і Владис-Еммерсон Іллой-Айєт (у зв'язку із закінченням контракту).