Дирекція Прем'єр-ліги ухвалила рішення дограти центральний матч 12-го туру, починаючи з другого тайму.
Офіційний сайт Прем'єр-ліги повідомляє, що сьогоднішнім рішенням Дирекція не стала присуджувати господарям технічну поразку чи призначати перегравання. Замість цього команди мають відновити поєдинок, починаючи з другого тайму за рахунку 2:1 на користь «Дніпра».
Нагадаємо, вчора у перерві матчу Дніпро - Металіст на стадіоні спочатку частково, а потім і повністю зникло освітлення, внаслідок чого матч був припинений.
Дата і час догравання матчу будуть повідомлені пізніше.