Ув'язненому вболівальнику "Динамо" виповнився 21 рік.
Редакція "1927", окрім вітань, приводить нижче текст, взятий з запису блогу одного з користувачів blog.isport.ua:
"Політв’язня, який зустріне свій 21 рік народження за гратами. Так вже ж сталося в країні що звичайна, чесна людина може дуже легко опинитися по той бік несвободи.
У цьому винні виключно ми, а не гнила система "правосуддя" і влади. Ми самі дозволяємо судити наших друзів, рідних і себе цими судилищами, провладними прокуратурами і бандитською владою. Цим, і відправляємося в колонії, СІЗО де принижують тортурами і вбивають…
Сьогодні, ні в чому невинна людина, у свій День Народження знову прокинеться у бетонних, заґратованих стінах. Знову, колоною піде на сніданок, і буде дотримуватись "правил концлагерю". Все це лише за те, що незламний, непокірний, чесний. Лише за те, що має сили вистояти і продовжувати боротьбу.
Ми з Тобою!
Ми, робимо все аби ти і тато були на волі.
Ми, всі-всі-всі сподіваємось що це твій останній День Народження у в’язниці.
Все буде добре!
Борімося – Поборемо!
З Днем Народження!
Правда Переможе!"
Приєднуємось!