Олександр Денисов: «Обидві червоні висмоктані з помутнілої свідомості»

Динамо Київ 20 Лютого, 08:44
Голова телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2» Олександр Денисов — про вилучення київських динамівців в матчі з «Генгамом».

Голова телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2» Олександр Денисов — про вилучення київських динамівців в матчі з «Генгамом».

«Що за маніяк в жовтому судить?! Обидві червоні висмоктані з помутнілої свідомості. Тверді жовті, не більше«,

- написав Олександр Денисов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.