Сидорчуку наклали сім швів

Динамо Київ 20 Лютого, 12:04
Півзахисник київського «Динамо» пропустить матч-відповідь із французьким «Генгамом».

Півзахисник київського «Динамо» пропустить матч-відповідь із французьким «Генгамом».

Як інформує Dynamo.kiev.ua, Сергію Сидорчуку у бретонській лікарні наклали на розсічену ногу 7 швів, які він буде носити 10 днів. Таким чином, орієнтовна дата повернення гравця до активних тренувань - 2-3 березня.

Втім, повторну гру з французами Сергій все одно пропустив би, так як вчора отримав третє у сезоні попередження в Лізі Європи.