Суперник київського « Динамо» в груповому раунді Ліги Європи , «Генк» , в матчі чемпіонату Бельгії гостював у команди «Гент».
На матчі на домашній арені «Гента» «Артевелдестадіон» побувало 18,550 глядачів.
Маріо Бін використовував у грі такий склад: Кетелеш - Нгонгка , Мбоджі , Кулібалі , Чіманга - Буффель , Хайленд , Горью , де Кеулар ( Аюб , 73 ) - Камю ( Кумордзі , 89) - Фоссен .
Рахунок у матчі відкрили господарі поля - на 30-й хвилині гол забив Пріва . Незадовго після перерви , на 53-й хвилині , головний голеадор команди Фоссен відновив паритет , а через шість хвилин центральний захисник « Генка » Кулібалі забив переможний гол. Підсумок зустрічі - вольова перемога « Генка » з рахунком 2:1.
У турнірній таблиці чемпіонату Бельгії «Генк» займає четверте місце з 20-ма очками після 10- ти турів . Від лідируючого «стандарту» команду Бена відокремлює сім очок.
У 11- му турі 19 жовтня « Генк » відправиться в гості до «Локереном».