Бетао вважає Україну своєю домівкою

Динамо Київ 20 Лютого, 20:44
Бразильський захисник «Динамо» Бетао виклав у своєму «Інстаграмі» фото із зображенням монументу «Батьківщини-Мати».

«Міжсезоння закінчилось і я повернувся додому. Україна. Київ. Жовто-синій»,

- написав Бетао.