У черговому, 12- му турі Прем'єр -ліги взяли участь чотири орендованих гравця київського «Динамо».
Двоє з них вийшли на поле ужгородського стадіону «Авангард», який у день матчу «Говерла» - «Зоря» взяв 1,820 глядачів. Сергій Люлька та Віталій Буяльський провели повний матч у складі команди В'ячеслава Грозного. Гра завершилася безгольовою нічиєю 0:0.
Для ще іншого орендованого динамівця, Артема Кравця, цей тур виявився ще менш вдалим. Його « Арсенал» був розгромлений «Шахтарем» на «Донбас Арені» у присутності 31,924 глядачів з рахунком 0:7 . Сам Артем був у грі всі 90 хвилин.
Нарешті, найбільш резонансним видався матч за участю голкіпера київського « Динамо» Дениса Бойка , орендованого « Дніпру». Команда Хуанде Рамоса на своєму полі впевнено вела гру і вигравала в рахунку (2:1 ) у поточного лідера , харківського «Металіста» , проте в перерві матчу на «Дніпро- Арені» відбувся збій в електропостачанні .
Через годину проблема була вирішена , однак делегат матчу вже прийняв рішення про дострокове припинення поєдинку. Сьогодні дирекцією ПЛ було постановлено, що матч буде дограний, починаючи з другого тайму, але точна дата ще невідома.
Зазначимо , що після того , як стало ясно , що гра не буде дограна , Денис Бойко разом з ще одним вихованцем «Динамо» Романом Зозулею вийшли до трибун і подякували вболівальникам своєї команди за підтримку.