Вацко: «Якби Ярмоленко не зробив те, що він зробив у тій ситуації, то «гріш ціна» була б «Динамо», як єдиній команді»

Динамо Київ 21 Лютого, 08:56
Відомий коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay - про поведінку Андрія Ярмоленка в матчі проти французького «Генгаму».

Відомий коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay - про поведінку Андрія Ярмоленка в матчі проти французького «Генгаму».

«Мені смішно читати про «повинні« і «не повинні» піддаватися емоціям щодо критичної футбольної ситуації.

І якщо б Ярмоленко (або хтось інший з динамівців) не зробив те, що він зробив у ситуації, коли поруч лежить закривавлений товариш, я б сказав, що гріш ціна всім їм як єдиній команді. Тому що в цій команді, якісній і сильній команді на полі кожен бореться за кожного!» -

написав Віктор Вацко