Віктор Пасулько: "Кумиков увірвався в автобус і вдарив мене кулаком в обличчя"

Світовий футбол 7 Жовтня, 12:23
Неймовірна історія трапилася відразу ж після закінчення матчу "Шахтаря" і "Ордабаси". Шимкентци, що поступилися в цій грі з рахунком 0:3, сіли в автобус і збиралися їхати зі стадіону в готель. У цей момент в машину піднявся наставник господарів Віктор Кумиков і накинувся з кулаками на свого колегу.

Про це fanatik.kz розповів сам потерпілий - Віктор Пасулько.

- Я сидів на передньому сидінні, ми вже готові були їхати, - розповідає українсько-німецький фахівець. - У цей момент в наш гостьовий автобус вривається Кумиков і без жодного попередження завдає мені удар кулаком в обличчя. Я погано розібрав , але він сказав фразу - "Якщо ти ще раз скажеш щось про мою команду, я тебе взагалі".

Справа в тому, що мене на прес -конференції запитали, чи змінилася команда " Шахтар" після матчів Ліги Європи. Я відповів, що не помітив якихось змін , у них свій стиль - вкидання аутів, кутові, стандарти, більше нічим вони нас здивувати не змогли. Це все що я сказав про його команду.

- Ви точно більше нічого не говорили? Все-таки людина зважилася на рукоприкладство ...

- Я сам в шоці від цього вчинку. Ніколи такого не зустрічав , щоб тренер кидався на іншого тренера з кулаками. Можливо, він був піддатий ? Мені здалося , що від нього був перегар . Взагалі серед колег так не прийнято - треба поважати суперника. І я , звичайно, не очікував такого. Адже ми спокійно сіли в автобус , хотіли їхати . Хоча він з самого початку матчу повівся дивно . Руку перед матчем не подав , після гри теж саме - пішов, не потиснувши руки. Я не можу зрозуміти , з чим це пов'язано. 3:0 обіграли " Ордабаси " і після цього вривається в автобус і лізе в бійку !

- Віктор Васильович , ну ви то як відреагували - встигли відповісти ударом на удар?

- У тому й річ , що я і не зрозумів , що сталося. Я сидів на передньому сидінні , навіть не думав , що таке можливо - щоб тренер прийшов в автобус іншої команди і накинувся на іншого тренера з кулаками ! Добре , хлопці підскочили , забрали його . Зрозуміло, мені теж довелося вийти з автобуса , щоб звернутися за роз'ясненнями до офіційних представників федерації футболу.

- Тобто ви написали скаргу на Кумикова ?

- Я поговорив з інспектором і ми зробили офіційну запис у протоколі матчу , що відбувся такий інцидент . Завтра я разом з юристом клубу напишу листа до федерації футболу , в ПФЛ. Звичайно , не можна залишати такі моменти без уваги. Нехай в ПФЛ або в КДК розбираються , слід робити. Я взагалі не розумію , що сталося. Для мене це дикість - тренер лізе в бійку ! Що це за поведінка таке? Я розумію , є дискусії між тренерами , буває невдоволення грою , суддівством . Є такий вираз - не вміє програвати. Але тут адже інша ситуація - твоя команда виграла , куди ти побіг битися? І не забувайте - це людина представляє весь казахстанський футбол в єврокубках. Сьогодні він вдарить тренера в чемпіонаті Казахстану , а завтра піде в роздягальню до іноземців розбиратися ? Я протягом всього свого життя у футболі , але не пригадаю , щоб таке відбувалося. Я навіть не можу пояснити , що стало приводом . Може , дійсно був під " газом " , від нього несло спиртним.

- Якого покарання , на ваш погляд , заслуговує ваш колега ?

- Я просто хочу , щоб нічого подібного більше не траплялося. Якщо зараз про цей інцидент дізнаються в Європі , там же всі будуть сміятися над Казахстаном ! Це дикість , 17- е століття якийсь! Де ви таке бачили - щоб тренер ліз у бійку ? Це ж футбол , а не бої без правил ....