Півзахисник " Металіста " Себастьян Бланко був здивований ситуації, яка сталася на стадіоні " Дніпро Арена".
"Ми програвали з рахунком 1:2 після першого тайму, але могли відігратися у другому. Матч зупинили через проблеми з освітленням на стадіоні.
"Дніпро" дуже втомився після попереднього матчу. Напевно, вони хотіли дограти на наступний день. Ніколи такого не бачив. Рідкісні команди не мають додаткового генератора. Це ганьба.
На виїзді з міста у нас вимагали документи . Я багато подорожував по різних містах , але ніколи такого не бачив ", - написав Бланко у своєму" твіттері " .