Бланко: "Дніпро" дуже втомився. Напевно, вони хотіли дограти матч на наступний день"

Футбол України 7 Жовтня, 13:36
Півзахисник " Металіста " Себастьян Бланко був здивований ситуації , яка сталася на стадіоні " Дніпро Арена".

Півзахисник " Металіста " Себастьян Бланко був здивований ситуації, яка сталася на стадіоні " Дніпро Арена".

"Ми програвали з рахунком 1:2 після першого тайму, але могли відігратися у другому. Матч зупинили через проблеми з освітленням на стадіоні.

"Дніпро" дуже втомився після попереднього матчу. Напевно, вони хотіли дограти на наступний день. Ніколи такого не бачив. Рідкісні команди не мають додаткового генератора. Це ганьба.

На виїзді з міста у нас вимагали документи . Я багато подорожував по різних містах , але ніколи такого не бачив ", - написав Бланко у своєму" твіттері " .