Як ми повідомляли вчора, конголезький форвард «біло-синіх» Дьємерсі Мбокані в суботу повернувся до Києва.
Вчора Мбокані вже працював на клубній базі киян у Кончі-Заспі, виконуючи бігові вправи, підтверджує прес-служба «Динамо».
Щоб з'явитися у складі команди на полі, Дьємерсі ще потрібно набрати відповідні кондиції та приступити до занять у загальній групі.