Роман Безус: «Перейти у «Дніпро» мені порадив Ребров»

Динамо Київ 23 Лютого, 14:36
Новачок «Дніпра» Роман Безус, який перебрався в цей клуб з київського «Динамо», розповів програмі «ПроФутбол», хто йому порадив перейти в дніпропетровський клуб.

Новачок «Дніпра» Роман Безус, який перебрався в цей клуб з київського «Динамо», розповів програмі «ПроФутбол», хто йому порадив перейти в дніпропетровський клуб.

«У мене була розмова з Сергієм Станіславовичем, в ході якої ми обопільно вирішили, що для мого футбольного розвитку найкращим варіантом буде перехід у «Дніпро».

Звичайно, ми з ним говорили про оренду, але мови про іншу команду не було. Він говорив: «Дніпро» буде для тебе найкращим варіантом», -

цитує Безуса fcdnipro.com.